Wybraliśmy się do hurtowni budowlano-ogrodniczej – sprawdź, jakie produkty znajdziesz w takim miejscu!

Wybraliśmy się do hurtowni budowlano-ogrodniczej – sprawdź, jakie produkty znajdziesz w takim miejscu!

Polacy uwielbiają dobrze zaopatrzone sklepy i hurtownie. Dziś więc postanowiliśmy się przyjrzeć bliżej miejscu, w którym zakupy robią zarówno przysłowiowe złote rączki, jak i ogrodnicy czy fachowcy budowlani. Czy już wiecie o jakim miejscu mowa? Tak! To hurtownia budowlano-ogrodnicza. Dlaczego konkretnie chcieliśmy poznać to miejsce i co nas zaskoczyło w tutejszym asortymencie? Zapraszamy do lektury!

Jedno miejsce, w którym zaopatrują się fachowcy z różnych branż

Hurtownia, którą postanowiliśmy wziąć na celownik, mieści się w Kielcach. Uwielbiamy sprawdzać asortyment przeróżnych sklepów, więc nie mogliśmy się doczekać tego, aż otworzą się przed nami drzwi główne hurtowni. Zanim jednak szklane drzwi stanęły przed nami otworem, to zatrzymaliśmy się na dłuższy moment na parkingu. Dlaczego? Bo dosłownie zdębieliśmy z wrażenia! Już same napisy na samochodach stojących na parkingu pod hurtownią bezpośrednio świadczą o tym, jak ważnym punktem na mapie Kielc jest to miejsce, i jak wiele branż zaopatruje się właśnie tutaj. Układanie kostki brukowej – Kielce, automatyka pojazdowa, hydraulik – Kielce, prace remontowo-budowlane – to tylko kilka napisów, jakie zobaczyliśmy na busach parkujących nieopodal hurtowni. No nic, w takim razie w drogę – koniecznie sprawdźmy asortyment. Jakie działy znaleźliśmy w tym miejscu?

Dział narzędziowy

Śrubokręty, młotki, piły, klucze – to niesamowite, jak wiele narzędzi znaleźliśmy właśnie w tym miejscu. Warto również nadmienić, że hurtownia ma bardzo bogatą ofertę elektronarzędzi oraz dodatkowego osprzętu. To między innymi wiertła do szkła, pilarki i szlifierki elektryczne czy wiertarki udarowe. Uzupełnienie działu stanowią oczywiście śruby i gwoździe. Te, są dostępne we wszelkich długościach i średnicach – zarówno na sztuki, jak i na wagę lub zamknięte w paczkach.

Dział ogrodowy

Na zewnątrz hurtowni znajduje się wspaniale zaopatrzony dział ogrodowy. Produkty, które tutaj znajdziemy to między innymi donica z zasłonką w wersji ogrodowej lub domowej, nasiona oraz wyrośnięte rośliny i narzędzia ogrodowe. Ciekawym punktem oferty są także nawozy i preparaty do roślin – produkty te występują zarówno w wersji syntetycznej jak i naturalnej.

Dział farb, lakierów oraz innych produktów budowlanych

Na uwagę zdecydowanie zasługuje również dział materiałów budowlanych. Znajdziemy tutaj zarówno przysłowiową szpachlę do ścian, jak i farby czy lakiery renomowanych producentów. Zdecydowanie wielki plus należy również postawić obsłudze, która niezwykle chętnie doradzała nam w zakresie wyboru określonych produktów!