Ekstremalnie i wygodnie

Ekstremalnie i wygodnie

Bezpieczeństwo, skuteczność i trwałość. Przynajmniej te trzy cechy powinny charakteryzować materiały i usługi najwyższej jakości. Tylko ich spełnienie daje gwarancję niezawodności, a co za tym idzie pozwala na sporą oszczędność.  Powszechnie wiadomo, że lepiej "raz a dobrze", niż powtarzać kilka razy bez skutku.

Ekstremalnie wytrzymałe farby epoksydowe. Raz a dobrze

Farby epoksydowe Jotun słyną z trwałości. Nic w tym dziwnego. Przeznaczone są do najcięższych warunków atmosferycznych. Jako farby okrętowe, mierzą się z najbardziej niszczycielskim żywiołem, jakim jest woda morska. W połączeniu z silnym wiatrem, wysokimi falami wściekle tłukącymi o burtę, powstają skrajnie trudne warunki, które przetrwają tylko najlepsze farby. Po odpowiednim przygotowaniu farby, pomalowana powierzchnia tworzy trwałą barierę. Jest odporna na działanie wody, promieniowania UV, wysokich temperatur, rozpuszczalników i innych związków chemicznych. To najlepszy wybór, kiedy większość środków zawodzi. Ekstremalnie wytrzymałe farby, to gwarancja trwałości. Niestraszne im morze, sól, słońce i wiatr. Oczywiście farby sprawdzą się wszędzie, gdzie liczy się ponadprzeciętna trwałość powłoki.

Osuszanie ścian (Wrocław). Przeciwdziałaj wilgoci natychmiast

Nie wszystko jednak można pokryć farbą. W skrajnych przypadkach woda wdziera się do mieszkań, w wyniku awarii instalacji wodnej, czy zalania. Długo utrzymująca się wilgoć ma niszczycielski wpływ na ściany i elewacje, a przede wszystkim na zdrowie. Dlatego priorytetowo należy potraktować kwestie osuszania. Osuszanie ścian (Wrocław) to kompleksowa usługa oczyszczania, odgrzybiania i ozonowania. A jeśli nie masz pewności co do miejsca przecieku, fachowcy szybko go zlokalizują. Co ważne, możesz wypożyczyć osuszacz i działać samemu. Pozwoli to działać szybko, obniżając koszty. A te w przypadku niespodziewanego remontu mają ogromne znaczenie.

Ubrania spawalnicze. Skrojone dla twojego bezpieczeństwa

W każdej pracy priorytetowe jest zdrowie i bezpieczeństwo. Szczególnie w pracach wyjątkowo niebezpiecznych. Ubrania spawalnicze, odporne na działanie wysokich temperatur i ognia. To linia odzieży przemyślana w każdym szczególe. Pozbawiona odstających elementów z regulowanymi zapięciami rękawów. Odzież wykonana z materiałów antystatycznych, a jednocześnie modna i uniwersalna. Od teraz spawanie będzie znacznie bezpieczniejsze i efektywne.

Modny i wygodny krój zapewni swobodę działania i schludny wygląd. Od razu pracuje się lepiej!