Budujemy porządek w mieście

Zatłoczone, zakorkowane i ograniczone przestrzennie miasta potrzebują urządzeń pomagających poskromić chaos. A w domu z kolei pragniemy spokoju, ciszy i estetyki. Na szczęście współczesny świat dysponuje materiałami i rozwiązaniami gwarantującymi poskromienie chaosu i odnalezienie wewnętrznego piękna.

Szlabany na straży miejskiego ładu.

Teren prywatny, ograniczone parkingi, kłopotliwi i niechciani goście, brak rąk do pracy. Z tymi i podobnymi problemami w przestrzeni miejskiej mierzą się właściciele posesji, wspólnoty mieszkaniowe czy instytucje zarządzające. Część z problemów wymaga szczególnej uwagi i bardzo zaawansowanych i trudnych konsultacji, a część z nich można rozwiązać w prosty i przemyślany sposób. Szlabany mogą być odpowiedzią na część kłopotliwych zagadnień. Proste, bezawaryjne urządzenie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagane jest ograniczenie ruchu lub tam, gdzie prawo wjazdu, przebywania i parkowania pojazdów maja tylko osoby uprzywilejowane, np. pracownicy firm czy mieszkańcy wspólnoty mieszkaniowej. Bezawaryjne i łatwe w obsłudze urządzenie, bez problemu poradzi sobie z wielogodzinną i intensywną pracą, która dla człowieka może okazać się bardzo wyczerpująca i monotonna.

Trwały, ładny i tani granit płomieniowany, idealny na duże powierzchnie.

Szybko, ładnie i trwale. To częste i pozornie trudne do pogodzenia wymagania Klientów. Jednak prawdziwi fachowcy doskonale znają możliwości i dostępne na rynku materiały i z powodzeniem spełniają życzenia Klientów. Włąśnie jednym z materiałów, który wpisuje się w powyższe życzenia jest granit płomieniowany. Wytrzymały, relatywnie tani i najzwyczajniej ładny, przypominający nieco strukturę kamienia. Dzięki chropowatej powierzchni znajdzie zastosowanie w centrach handlowych, na balkonach i tarasach. Gotowe płytki o rozmiarach 40x60 i 60x60 umożliwiają szybki i precyzyjny montaż, nieoceniony w przypadku wyjątkowo dużych powierzchni.

Anodowana rura aluminiowa. Tradycyjne rozwiązania w nowoczesnym budownictwie.

Aluminium, ze względu na swoją niewielka masę, wytrzymałość i plastyczność jest powszechnie stosowanym materiałem konstrukcyjnym. Właściwie, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że nie ma takiej konstrukcji, w której nie byłoby aluminium. Ogrodzenia, kable, szkielety. Wszędzie tam znajdziemy ten materiał. Rura aluminiowa, podobnie jak inne profile wzmocnione procesem anodyzacji, jest niezbędnym elementem konstrukcyjnym wielu projektów.